КДЮСШ «Дельфін» Київ

Основне завдання тренерів-викладачів школи «Дельфін» - навчання дітей плаванню і зміцнення здоров'я на початковому етапі підготовки. Навик плавання є не тільки життєво важливим для дітей, а й корисним. Заняття у воді сприяють зміцненню здоров'я дитини, плавання формує поставу, зміцнює м'язи, допомагає гармонійно розвиватися. Плавання збільшує загальну витривалість організму. Під час плавання організм знаходиться в охолоджуючому і заспокійливому середовищі, що дозволяє довше не відчувати втоми і займатися більш тривалий час, ніж на суші. Заняття з плавання в школі проводяться під керівництвом досвідчених тренерів. Тренери нашої школи плавання допоможуть дітям пройти шлях від азів плавання до вдосконалення техніки усіма стилями: кролем, брасом, на спині та батерфляєм.

Ми забезпечуємо індивідуальну увагу та підхід до кожної дитини, завдяки чому діти з легкістю освоюють водне середовище, розвиваються фізично, з раннього віку загартовуються і менше хворіють, стають більш самостійними і відповідальними, починають цінувати свою працю і працю інших людей, а головне знаходяться в спортивному колективі і є частиною нашої команди!

Основна спеціалізація школи плавання «Дельфін» є підготовка професійних плавців. Лише на початковому етапі підготовки наші тренери навчають азам плавання. Дітей навчають триматися на воді та елементах спортивного плавання. Найважливішими змаганнями для юного спортсмена є - відбіркові змагання. Саме на них тренери школи плавання «Дельфін» відбирають дітей у спортивні групи.

  • Аналізуються фізичні дані дитини;
  • Оцінюється техніка плавання на заданому відрізку з змагальної швидкістю;
  • Визначається готовність і бажання присвятити час щоденним спортивних тренувань в школі плавання «Дельфін» на протязі багатьох років.

Спортивні тренування на базі школи плавання «Дельфін» починаються після закінчення проходження відбіркових етапів.

Дисципліна, повагу до власної праці і формування морально-вольових якостей - ось завдання тренера-викладача школи плавання «Дельфін» на наступному етапі підготовки спортсменів.

shyrshov

Заняття без виснаження

Навантаження повинна бути рівномірною і плавною, а відпочинок обов'язковим. Режим відпочинку і навантаження складається з урахуванням рівня підготовки плавця. Збалансовані тренування роблять дитини максимально витривалим і сильним.

Завзятість в тренуваннях - «золотий ключик», який відкриває неймовірні уміння.

Індивідуальний підхід

Різні діти - різні дані. Зростання, вага, довжина ніг, рук - все це дуже індивідуально. Тому наш тренувальний процес починається з вивчення можливостей кожного плавця. Для максимальної ефективності наші спортсмени планово проходять медичний контроль.

Мотивація

Завзято тренуйтеся і результат може перевершити всі очікування. Кожне тренування наближає Вас до перемоги на змаганнях. Перемагає той, хто переміг себе на тренуваннях.


training
Алєксеєнко Максим
Алєксеєнко Максим

Майстер спорту
Срібний призер Чемпіонату України
Тренер: Гребер О.В.
Главник Ірина
Главник Ірина

Майстер спорту міжнародного класу
Учасник Олімпійських ігор - 2012
Срібна призерка Чемпионату Європи
Тренер: Вознюк В.П., Улитько А.К.
Огнєв В'ячеслав
Огнєв В'ячеслав

Майстер спорту
Чемпіон України серед молоді
Тренер: Гребер О.В.
Товтоган Ольга
Товтоган Ольга

Майстер спорту
Чемпіонка України
Тренер: Патиковська М.М.
Бойчук Тарас
Бойчук Тарас

Майстер спорту
Чемпіон України серед молоді
Тренер: Патиковська М.М.
Бокань Маргарита
Бокань Маргарита

Майстер спорту
Чемпіонка України
Тренер: Патиковська М.М.
pool